RSS-стрічка усіх новин
RSS
Twitter
Twitter

З Днем Народження, Joomla!

Як летить час... Сьогодні, 1-го вересня,виповнюється 1 рік з дня народження Joomla!. З чим Вас всіх і вітаємо! :)

За цей час Joomla! було завантажено понад 2,5 мільйони разів, а активна спільнота Joomla! налічуює близько 50 тисяч членів - є що святкувати!

Без сумнівів, проект народився у важких умовах - відділення від Mambo, створення нового імені, навколо якого точилось стільки суперечок і переживань (а дехто був і засмучений новим іменем, сподіваємось не довго).

Один з лідерів розробниківпроекту Johan Janssens сказав що завдяки зусиллям команди розробників та спільноти, з 1-го вересня 2005 року було здійснено величезну роботу, яка забезпечує успішне майбутнє проекту. "Ми побачили народження Joomla! лише 12 місяців тому, але зараз система вже потужна та зріла. На протязі всього цього часу всі ми працювали над створенням нового покоління Joomla! - версії 1.5, яка повинна стати потужною системоюяк ніколи раніше".

Щодо украхнської спільноти, то повинні з сумом констатувати що вона, насправді, так і не існує. Роззосереджені ініціатори, що окремо здійснюють локалізації самої системи та її компонент не співпрацюють між собою, створюючи підґрунтя для появи неякісних перекладів, а робота з локалізації Joomla! 1.5, фактично, зірвана.

Але життя не стоїть на місці і, сподіваємось, українські користувачі теж зможуть й надалі отримувати задоволення від використання однієї з найкращих систем керування змістом сторінки Joomla! на свої, рідній мові.