RSS-стрічка усіх новин
RSS
Twitter
Twitter

Онлайн-чат для підтримки користувачів це просто

love-pacmanЯкщо Ви працюєте з клієнтами, то вже напевне знаєте, що найголовніше для клієнта — увага. Wink

Подорожуючи по тенетах інтернету, відвідувач стане клієнтом для того сайту, на якому йому буде зручніше, де він зможе швидко отримати потрібну інформацію і легко здійснити замовлення.

Одним з методів збільшення лояльності відвідувачів є вбудовані в сторінку чати — потужний інструмент для онлайн-підтримки і спілкування з користувачами.

Свого часу я перепробував декілька таких систем, але вони всі мали недолік, який по своїй суті протилежний до результату — запустити такі системи було важко і незручно.

Але, існують рішення, про які не соромно розказати. Smile

Читати далі:Онлайн-чат для підтримки користувачів це просто

Вийшла Ubuntu 11.04 (Natty Narwhal)

ubuntu

Буквально щойно, на офіційному сайті Ubuntu стала доступною для завантаження нова версія системи — 11.04.

Якщо хтось не знає, Ubuntu — вільний та безкоштовний, чи не найпопулярніший, дистрибутив Linux для робочих станцій та серверів.

На базі Ubuntu можна легко і швидко запустити свій власний веб-сервер та сервер баз даних, для тестування Joomla! в умовах, "наближених до бойових", бо більшість хостингів, на щастя, використовують саме *nix-подібні системи.

Читати далі:Вийшла Ubuntu 11.04 (Natty Narwhal)

Firefox 2.0.9

FirefoxВийшов новий Firefox - 2.0.9.

Виправлено помилки з обробкою CSS, Java, деякі проблеми з додатками після їх встановлення та інші дрібні проблеми.

Майстер створення модулів Joomla!

 Майстер створення модулів це спеціальний додаток до середовища візуальної розробки Joomla! YouCMSAndBlog (платформа Win32).

Додаток дозволяє пришвидшувати створення модулів для Joomla! 1.0x-1.5x. Він сам створює потрібну структуру файлів, XML файл, PHP файли.

Представлено п'ятихвилинну презентацію що демонструє як, без зайвих зусиль, можна створити модуль для Google Adsense. Сподіваємось що це допоможе збільшити коло охочих створювати нові модулі для Joomla!.

 

Firefox 2.0 RC3

Вийшов в світ третій реліз=-кандидат Firefox 2.0. Вважається щ=о це останній випуск для від=критого тестування перед оф=іціальною презентацією 2-ї в=ерсії популярного, безкошто=вного, веб-оглядача, яку запл=ановано на кінець цього міс=яця.

gn_Convert - міграція з PostNuke до Joomla!

gn_Convert 2.0 допоможе Вам перенести веб-сторінку з  PostNuke на Joomla!. Конвертор ґрунтується на скрипті "Postnuke to Joomla" створеного Jon Fawcett, проте зокрема додано можливість перенесення користувачів та груп.

Скрипт тестувався на  PostNuke 7.5.1 та Joomla! 1.0.10. Успіхів, колишні PostNuk-івці! :)

Internet Explorer 7 RC1

Корпорація Microsoft випустила перший реліз-кандидат веб-оглядача Internet Explorer 7. Змін, в порівнянні з 3-ю бета-версією не дуже багато: усунуто деякі помилки, трохи підвищено продуктивність та додано підтримку двох додаткових мов (французька та іспанська).

Крім того, з'явиласьфункція автоматичного видалення попередніх тестових версій під час інсталяції реліз-кандидата.

Joomla по-русски